Ochrona Vipów

Agenci COMBAT SECURITY to ludzie cały czas przebywający w najbliższym otoczeniu VIP-a, specjalnie dobrani, przeszkoleni w strzelaniu i walce wręcz. Stanowią oni ostatnią przeszkodę do pokonania dla zamachowca. Są ostatnią deską ratunku dla VIP-a. Cel ich działania to nie tylko ochrona VIP-a przed zagrożeniem fizycznym, ale również przed szykanowaniem, ośmieszeniem.


W zależności od stopnia zagrożenia organizuje się eskortę słabszą lub mocniejszą. Wpływ na to ma nie tylko to, kogo chronimy, ale również miejsce w którym osoba chroniona będzie przebywała.


Całodobowa lub w wyznaczonych godzinach, Ochrona Osobista jest realizowana zarówno podczas wyjazdów prywatnych i służbowych Ochranianej Osoby jak również w zakresie ochrony Jego Rodziny w sytuacjach codziennych, np. podczas zakupów, dowóz dzieci do i ze szkoły itp. Wszyscy nasi pracownicy w zgodzie z ustawą o ochronie osób i mienia, posiadają odpowiednie kwalifikacje. Dzięki temu ochrona VIP realizowana jest na najwyższym poziomi i przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności.

 

Przy przystąpieniu do zleconych zadań sporządzane są procedury bezwzględnie obowiązujące a także zachowuję się całkowitą dyskrecję. Jeżeli zgodzimy się Ciebie chronić, bądź pewien, że w chwili zagrożenia zostaniemy z Tobą do końca.